Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Akcesoria > Dla dzieci > Ala - naszyjnik personalizowany

Ala - naszyjnik personalizowany

Autor

Anna Mroczek

      
250 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Ala - naszyjnik personalizowany

Idealny prezent na Chrzest, Komunię, urodziny, imieniny. Personalizowany naszyjnik dla dziewczynki o imieniu Ala, Alicja. Srebro 999 i 925. Blacha ręcznie wycinana, szlifowana, lutowana, oksydowana [przyciemniona], przecierana i wypolerowana w całości [wysoki połysk], satynowana [skrobana] wewnątrz liter.. Obwód łańcuszka został dostosowany do dziecięcej szyi - 36 cm, wliczając krawędź blaszki znajdującą się między ogniwami [+ łańcuszek o większych oczkach, który stanowi przedłużenie do 41 cm w sumie]. Wymiary blaszki: 2,2 x 1,2 cm. Istnieje możliwość zamówienia naszyjnika z dowolnym imieniem, innym obwodem, z kolorowymi dodatkami [kryształy, kamienie]. Biżuterię pakuję w eleganckie pudełeczko, pokrywam koszt przesyłki poleconej priorytetowej, ubezpieczam.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Dla dzieci

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: