Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Bransoletki > Zło dobrem zwyciężaj

Zło dobrem zwyciężaj

Autor

Anna Mroczek

      
444 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Zło dobrem zwyciężaj

Personalizowana, delikatna bransoletka z sentencją Św. Pawła: "zło dobrem zwyciężaj". Biżuteria od podstaw tworzona ręcznie, z wycinanej i oszlifowanej blaszki zlutowanej z uformowanymi drucikami, kulkami i drobnymi kwiatkami. Całość w oksydowanym [przyciemnianym] srebrze 999 i 925. Wypolerowana do połysku. Kamienie naturalne - nieregularne, oszlifowane oponki 5 mm: grant, kamień księżycowy, cytryn, karneol, kryształ górski. Wymiary motywu: 3,5 x 1,5 cm. Łańcuszek z szerokimi ogniwami, co umożliwia zapięcie nawet przy bardzo małym obwodzie nadgarstka. Długość całkowita bransolety: 21,5 cm [obwód maksymalny nadgarstka, mierzony z uwzględnieniem kostki: 20,5 cm]. Biżuteria zostanie zapakowana w eleganckie pudełeczko. Pokrywam koszt przesyłki poleconej priorytetowej, ubezpieczonej. Możliwa zamiana na przesyłkę kurierską [proszę o adnotację w formularzu przy zakupie].

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bransoletki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: