Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Antique pink - pierścień

Antique pink - pierścień

Autor

Anna Mroczek

      
850 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Antique pink - pierścień

Niepowtarzalny pierścień wykonany czasochłonną techniką wire-wrapping - w całości ze srebra 999, 930 i 925. Główną ozdobą jest ślicznie szlifowany kryształ Swarovski 1122 Rivoli 12,0 mm Antique Pink [blady róż złamany fioletem], dodatki to srebrna drobnica i 4 mm fasetowana oponka naturalnego rubinu. W tym misternym pierścieniu "ukryłam" kilka metrów srebrnych drucików... Całość zoksydowana [utleniona / przyciemniona do czerni], przetarta, wypolerowana do jasnego srebra i na wysoki połysk w miejscach wypukłych. Obrączka regulowana, bez minimum, maksymalny rozmiar ok 21-22. Po zakupie ustawiam obrączkę zgodnie z podanym rozmiarem [proszę podać rozmiar w wiadomości wewnętrznej]. Istnieje możliwość wykonania pierścienia w podobnym stylu - z oczkiem o tym samym lub innym zabarwieniu, także z obrączką nieregulowaną. Biżuterię pakuję w eleganckie pudełeczko, pokrywam koszt przesyłki poleconej priorytetowej, ubezpieczam [można wybrać w zamian przes. kurierską - proszę o kontakt].

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: