Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Kraken

Kraken

Autor

Anna Mroczek

      
1450 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Kraken

Naszyjnik od podstaw wykonany ręcznie ze srebra 999 i 925. Pokaźnych rozmiarów kwarc lemon z delikatnym, naturalnym wyżłobieniem i małą ilością inkluzji [wysoka przejrzystość] o wymiarach 18 x 13 mm w towarzystwie fasetowanych żółtych szafirów i cytrynów. Całość zoksydowana [przyciemniona do czerni w procesie utleniania srebra], przetarta i wypolerowana do połysku. W zagłębieniach pozostawiłam oksydę, co dodaje pracy szlachetności. Wplecione drobinki ślicznie mienią się na szyi. Technika wire-wrapping, czyli cienkim jak włos drucikiem [0,25 mm średnicy] oplotłam grubsze druty. Wymiary wisiorka: 5,4 x 2,1 cm. Łańcuszek bez zapięcia, w obwodzie 68 cm - istnieje możliwość modyfikacji: dorobienie zapięcia i/lub przedłużenie łańcuszka. Biżuterię pakuję w eleganckie pudełeczko, pokrywam koszt przesyłki kurierskiej.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: