Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Akcesoria > Zakładki do książek > Srebrny sztylet z chalcedonem

Srebrny sztylet z chalcedonem

Autor

Anna Mroczek

      
480 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Srebrny sztylet z chalcedonem

Ekskluzywna, bardzo kobieca zakładka do książki wykonana od podstaw ręcznie ze srebra 999 i 925. Cebulka soczyście różowego chalcedonu o średnicy 7 mm w towarzystwie oponek granatów o średnicy ok 3 mm. Praca formowana, lutowana, młotkowana, oszlifowana, zoksydowana [przyciemniona do czerni], przetarta do białego srebra i wypolerowana. Długość samej zakładki: 7,6 cm i szerokość maksymalna: 1,2 cm. Długość łańcuszka z granatami i chalcedonem: 3,8 cm. Istnieje możliwość wykonania podobnej zakładki - z innymi minerałami, bądź zakładki zaprojektowanej zgodnie z życzeniem Klienta. Przedmiot pakuję w eleganckie pudełeczko. Przesyłka polecona priorytetowa, ubezpieczona.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Zakładki do książek

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: