Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Inne > Pępkowy - Good Girl

Pępkowy - Good Girl

Autor

Anna Mroczek

      
550 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Pępkowy - Good Girl

Ozdoba do pępka. Pręt z kulkami obustronnie odkręcanymi (banan) wykonany ze stai chirurgicznej 316L, średnica pręta: 1,2 mm, kulki: 4 i 6 mm. Ozdoba wykonana w technice lutowania, w całości ze srebra 999 i 925, oksydowana (przyciemniana), wypolerowana na błysk i do jasnego srebra w miejscach dostępnych. Napis: Good Girl. Fasetowana kropla kryształu Swarovskiego 1,3 x 0,7 cm. Zawieszka jest tak stworzona, by można było ją umieścić także na innym kolczyku - np kolczyk z prętem o większej średnicy. Wymiary samego elementu z napisem, zawijasami i ogniwami: 3,2 x 1,3 cm, całkowita długość wraz z kolczykiem i łańcuszkami oraz kryształem: 14 cm. Sam kolczyk (pręt z kulkami, bez zawieszki) należy wysterylizować przed założeniem. Biżuterię pakuję w eleganckie etui.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Inne

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: