Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Fio Karthago

Fio Karthago

      

+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Fio Karthago

Fio Karthago to efektowny dwustronny naszyjnik przyciągający wzrok, wykonany z polerowanego krążka Agatu ametystowego o głębokiej fioletowej barwie gdzieniegdzie pomieszanej z różem. Oprawiłam go własnoręcznie pracochłonną techniką wire-wrapping w oksydowane i polerowane srebro prób 999, 930 i 925 oraz fasetowaną oponkę Ametystu. Można go nosić w dwóch wersjach z racji dwustronności wisiora jak i można być spokojną w chwili przypadkowego przekręcenia się naszyjnika. Zawsze będzie wyglądał zachwycająco:) Wisior zawieszony został na łańcuszku rolo o większych płaskich ogniwkach, który zakończyłam ozdobnym własnoręcznie wykonanym zapięciem oraz briolettą fasetowanego Ametystu wysokiej klasy, który swobodnie spływa poniżej karku. Wisior ma 6,7 cm wysokości wraz z ozdobnym kółeczkiem oraz 5cm szerokości maksymalnej. Łańcuszek ma 56cm długości plus 4cm przedłużenia. To dodatek dla Pań, które lubią się wyróżniać i efektownie podkreślać swój ubiór okazałą biżuterią:) Serdecznie polecam!

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (16.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (30.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: