Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Torebki > Komplety > Bądź pełna energii! :)

Bądź pełna energii! :)

Autor

Forma by Forma

      

+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Bądź pełna energii! :)

Torba z kolekcji "Pomaluj swój świat!". Jest to kolekcja torebek poprawiających nastrój :) Torebka uszyta z ekozamszu w kolorze czerwonym. Przód torebki ozdobiony jest aplikacją podszywaną dającą wrażenie "reliefu" na tkaninie. Torbę można nosić na ramieniu (prosto lub na krzyż) albo w ręku. Posiada pasek, którego długość można dowolnie regulować. Torebka zapinana jest na zamek. Ściany i dno usztywnione są pianką. Środek torby wykończony jest bawełnianą podszewką. Wewnątrz na przedniej ściance kieszonka dwudzielna, na tylnej - kieszonka zapinana na zamek. Wymiary torebki: średnica 31cm, szerokość dna 12cm, max. długość paska 130cm. Czerwień to symbol zwycięstwa. Jest to kolor idealny dla osób zapracowanych. Poprawia krążenie, dodaje energii i pobudza do działania. Pomaluj swój świat na czerwono! :) Torebka stanowi kompet z kosmetyczką.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Komplety

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (16.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: