Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Triangle - trójkątny pierścionek ze srebrną grudką

Triangle - trójkątny pierścionek ze srebrną grudką

      
71 PLN 78 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Triangle - trójkątny pierścionek ze srebrną grudką

Triangle to kolekcja delikatnej biżuterii o trójkątnym kształcie. Pierścionek, który przedstawiony jest na zdjęciach stworzony został przeze mnie ze srebra próby 930 i 999. W centrum stożkowatego pierścionka umieściłam 4mm wykonaną przeze mnie srebrną, szlifowaną grudkę. Niezwykle subtelny i delikatny a jednocześnie wyjątkowy dzięki niecodziennemu kształtowi obrączki. Obrączka ma grubość 1mm - miejscami przecierana, miejscami wypolerowana na wysoki połysk. Rozmiar pierścionka przedstawionego na zdjęciu to 13 - jeśli potrzebny jest inny rozmiar to chętnie wykonam. Przedmiotem sprzedaży jest wyłącznie pierścionek z grudką - zdjęcie z dwoma pierścionkami jest zdjęciem poglądowym. Serdecznie polecam! © Studio Angel

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: