Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Torebki > Na ramię > Afrykańska sawanna

Afrykańska sawanna

Autor

Forma by Forma

      
279 PLN
+ koszt przesyłki: 14.00 PLN (więcej informacji)

Afrykańska sawanna

Afrykańska sawanna - tajemnicza i magiczna… Możesz się tam znaleźć dzięki czarnej okrągłej torebce wykonanej z praktycznego ekozamszu, której przód zdobi roślinny ornament w kolorach ciemnopomarańczowym i ciemnoróżowym wykonany techniką aplikacji podszywanej. Dzięki tej technice płaszczyzna powierzchni delikatnie wystaje powyżej wykonanej aplikacji, a całość kompozycji daje wrażenie reliefu na tkaninie. Torebka do noszenia na ramieniu lub w ręku, posiada usztywnione pianką ściany i dno. Zapinana jest na zamek. Całość stębnowana mocnymi nićmi kaletniczymi. Środek torby wykończony różową bawełnianą podszewką. Wewnątrz - na przedniej ściance - kieszonka dwudzielna na telefon komórkowy i drobiazgi, na tylnej - zapinana na zamek kieszonka na portfel. Wymiary torebki: średnica 31 cm, szerokość dna 16,5 cm, długość uchwytów 63 cm, szerokość uchwytu 4 cm.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Na ramię

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: