Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Boho Story - z Jaspisem Oceanicznym

Boho Story - z Jaspisem Oceanicznym

      
160 PLN
+ koszt przesyłki: 12.00 PLN (więcej informacji)

Boho Story - z Jaspisem Oceanicznym

Pierścień w stylu boho, na szerokiej, młotkowanej i mocno polerowanej miedzianej obrączce, którego sercem jest kaboszon pięknego, unikalnego Jaspisu Oceanicznego Orbikularnego z Madagaskaru, otulonego w srebro 930 i 999. Obrączka ma szerokość 2cm w najszerszym a 1cm w najwęższym miejscu. Rozmiar regulowany - na zdjęciach ustawiony na rozm. 17 (18mm średnicy wewnętrznej). Korona ma wymiary 29mmx22mm. Jaspis Oceaniczny ma bardzo nietypowy, piękny wzór, składający się z koncentrycznych okręgów. Kolor kamienia prezentuje bogatą paletę barw - różową, żółtą, zieloną i białą. Zdaniem ekspertów w dziedzinie ezoteryki i litoterapii, sprawia, że Jaspis Oceaniczny ma dość specyficzne właściwości magiczne i lecznicze. Magiczne właściwości tego minerału są następujące: Za kamień ochronny uważa się przede wszystkim Jaspis Oceaniczny. Wszystkie odmiany jaspisu mają tę cechę ale właściwości ochronne odmiany oceanicznej są najsilniejsze.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (12.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: