Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Wisior srebrny Fantazja

Wisior srebrny Fantazja

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Wisior srebrny Fantazja

W tej niezwykłej, srebrnej ozdobie wykonanej ręcznie jest wszystko, co w biżuterii uważa się za najcenniejsze. Ręczny, tradycyjny sposób jej wykonania, to wartość, która dzisiaj jest szczególnie ceniona i ma znaczenie tylko wtedy, gdy wiąże się z najwyższą jakością produktu. Jest w niej również duży turkus przykuwający uwagę swoją wielkością oraz kolorem, a także kilka mniejszych kamieni perfekcyjnie otulonych srebrnymi oprawkami znacznie podnoszącymi ich walory jubilerskie. Dla Ciebie, wielbicielki koloru niebieskiego i jego turkusowo-błękitnych odcieni, wisior Fantazja znaczy zapewne dużo więcej. Zwracasz uwagę na wszystko, co posiada właśnie taki kolor, otaczasz się tymi magicznymi przedmiotami, tworząc swój mały, niebieski świat. Może w tym niezwykłym świecie znajdzie się również miejsce dla tej pięknej artystycznej biżuterii, może właśnie ona będzie w nim najcenniejsza? Masa 19,9 g Próba 925 Kamień Turkus afrykański Długość 6,7 cm Szerokość 2,8 cm

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: