Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Pierścionek Księżniczka

Pierścionek Księżniczka

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Pierścionek Księżniczka

Fioletowy, to bardzo lubiany kolor, a co za tym idzie również kamień w tej barwie wzbudza zainteresowanie i sympatię wśród wielbicielek srebrnej biżuterii artystycznej tworzonej ręcznie. Ten minerał zaliczany do kamieni półszlachetnych, to jeden z najpiękniejszych skarbów natury używany w jubilerstwie. Przypisuje się mu różne właściwości lecznicze, a w astrologii zachodniej ametyst, to kamień ryb. Pierścionek srebrny Księżniczka, to srebrna biżuteria wykonana z największą starannością. Sposób zastosowanej oprawy kamienia gwarantuje nie tylko doskonały wygląd, ale również trwałość, a co się z tym wiąże, zadowolenie z posiadania produktu najwyższej jakości. Pierścionek z ametystem, to rozmiarowa 13, ale na Twoje życzenie, rozmiar Księżniczki można zwiększyć nawet o kilka numerów. Wystarczy spełnić marzenie, by mieć pierścionek jak z bajki. Srebro 925 Kamień ametyst kamień z oprawą: 2,28 x 1,5 cm Rozmiar 11 lub większy Masa 10,48g

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: