Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Źródełko - pierścionek z błękitnym labradorytem

Źródełko - pierścionek z błękitnym labradorytem

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Źródełko - pierścionek z błękitnym labradorytem

Źródełko to nieduży, perfekcyjnie zrobiony pierścionek z błękitnym labradorytem. Idealne proporcje tego małego dzieła gwarantują doskonały wygląd na każdym palcu. Pragniesz ozdobić swoje dłonie odrobiną błękitu? Wybierz właśnie ten pierścionek i przekonaj się jak wygodnie nosi się biżuterię, którą dla Ciebie stworzyłem. Wybierając ten pierścionek, gwarantujesz sobie moc korzyści i wspaniałych wrażeń. Ten doskonale zrobiony drobiazg to oczywiście piękno, bo unikalny labradoryt to owoc wnikliwej selekcji kamieni. Znakomita jakość, bo wszystkie ozdoby z mojej galerii wykonane są z niedoścignioną dla innych starannością wykończenia biżuterii. Trwałość, bo solidna obrączka umożliwia powiększanie w razie potrzeby, a misternie dopasowana oprawa o odpowiedniej grubości to sedno najlepszej sztuki jubilerskiej. Wybierz pierścionek Źródełko i spójrz na niego w promieniach słońca. Kupuj najlepsze srebro z Arsneo.pl Próba 926, masa 5,9 g Wym. góry 1,8 x 1,1 cm Rozmiar 11,5 lub większy.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: