Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Ulubieniec - wisiorek z pięknym malachitem

Ulubieniec - wisiorek z pięknym malachitem

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Ulubieniec - wisiorek z pięknym malachitem

Ulubieniec to wisiorek zrobiony ręcznie. Dla wszystkich kobiet, które szczególnie upodobały sobie klasyczne wzory wisiorków, ta biżuteria może być doskonałym wyborem. Ulubieniec ma przepięknie oszlifowany malachit, którego śliczne odcienie koloru zielonego uspokajają, gdy się na nie patrzy. Wisiorek jest wykonany z największą starannością. W Ulubieńcu nic Cię nie zahaczy i nic z niego nie wypadnie. Perfekcyjna oprawa kamienia to gwarancja jakości i radości z zakupionego wisiorka przez wiele, wiele lat. Pamiętaj! taką jakość biżuterii znajdziesz tylko w mojej galerii. Wybierając Ulubieńca wybierasz kompletną biżuterię, bo wraz z tym wspaniałym wisiorkiem otrzymujesz solidny czarny rzemień o długości jaką sobie zażyczysz! Wybierz same korzyści, wybierz Ulubieńca i ciesz oczy zielenią. Kupuj najlepsze z Arsneo.pl Masa 13,7 g Próba 925 Kamień Malachit Długość 4 cm Szerokość 1,8 cm Rozmiar Długość rzemienia na życzenie

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: