Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Laurowe kolczyki - przepiękne kolczyki z muszlą

Laurowe kolczyki - przepiękne kolczyki z muszlą

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Laurowe kolczyki - przepiękne kolczyki z muszlą

Laurowe kolczyki to propozycja dla kobiet poszukujących tego co najlepsze. Jeśli ręcznie zrobione oznacza dla Ciebie dzieło najwyższej jakości to właśnie masz je przed sobą. To efekt misternej pracy, w której każdy ułamek milimetra ma znaczenie. W tych kolczykach wszystko wykonane jest z największą precyzją gwarantującą zadowolenie najbardziej wymagającym klientkom. Ręczna praca zaczęła się już na etapie przygotowania dwóch muszli pasujących do siebie i dających gwarancję, że dzieło z nich wykonane będzie owocem najlepszego jubilerstwa. Są piękne i lekkie, a to w przypadku kolczyków ma niebagatelne znaczenie. Jednocześnie jest to biżuteria bardzo trwała i zakup na wiele lat. Pamiętaj, że biżuteria z mojej pracowni powstaje po to, by spełniać marzenia najbardziej wymagających wielbicielek ręcznie robionego srebra. Wybierz laurowe kolczyki, by przekonać się, że świetna ręczna praca to nie sen! Masa 7,15 wymiary 6 x 1,5 cm Muszla paua, zapięcia zamykane.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: