Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Kubuś-pierścionek z pięknym larimarem

Kubuś-pierścionek z pięknym larimarem

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Kubuś-pierścionek z pięknym larimarem

Kubuś to urocze maleństwo z larimarem, kamieniem prześlicznym wyselekcjonowanym spośród całej masy tych kamieni. To selekcja dla Ciebie, byś mogła kupić larimar na miarę swoich marzeń, lepszy niż inne oferowane w sprzedaży - piękniejszy, ciekawszy, droższy. Kubuś posiada cechy biżuterii najlepszej, dlatego jeśli lubisz dobrze inwestować swoje pieniądze nadarza się doskonała okazja, byś mogła zrobić to jeszcze raz. Jako doświadczona kolekcjonerka piękna dobrze wiesz czym różni się świetnie zrobiona biżuteria artystyczna od tej wykonanej naprędce. Dostrzegasz piękno i precyzję prawdziwego jubilerstwa, najlepszej ręcznej pracy. W mojej pracowni ,,robione ręcznie" znaczy zrobione najlepiej. Wybierz ten śliczny srebrny pierścionek i ciesz się jego naturalnym pięknem, bo nawet najlepsze zdjęcia nie zastąpią tego co zobaczysz na żywo! Próba 925, masa 10,35 wym. 2 x 1,7cm, rozmiar 13 lub większy.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: