Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Pierścionek Żółta kreska

Pierścionek Żółta kreska

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Pierścionek Żółta kreska

Żółta kreska to jeden z największych unikatów w galerii twórcy Aleja Srebra. Kamień, który jest w tym pierścionku to kwarcowe sokole oko i mimo, iż nie należy do kamieni bardzo rzadkich, to minerał tej wielkości i o takim kształcie wcale niełatwo znaleźć. Dodatkowe atuty tego kamienia to śliczna niebiesko-grafitowa barwa no i piękny efekt w postaci ... żółtej kreski. Pierścionek jest niezwykle elegancki, a perfekcyjnie wykonana oprawa kamienia jeszcze bardziej podnosi to wrażenie. Taka biżuteria artystyczna to dodatek, który możesz nosić zawsze jednak najbardziej szczególnego wyglądu nabierze, gdy i Ty potraktujesz go bardzo wyjątkowo. Jeśli zdarza Ci się być uczestniczką oficjalnych spotkań w polityce, dyplomacji czy świecie biznesu wtedy włóż Żółtą kreskę, by osiągnąć wyznaczony cel. Srebro próba 925 masa 13,9g długość oprawy z kamieniem 3,2 cm szerokość 1,9 cm Kamień Sokole oko

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: