Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Ambrozja -piękny wisior z malachitem i bursztynem

Ambrozja -piękny wisior z malachitem i bursztynem

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Ambrozja -piękny wisior z malachitem i bursztynem

Wisior ambrozja to jedna z najpiękniejszych ozdób w mojej galerii . Został stworzony z myślą o największych koneserkach bursztynów i najlepszej biżuterii artystycznej. Oryginalne i umiejętne połączenie bałtyckiego złota z urokliwym malachitem dało efekt oszałamiająco piękny. Bursztyn oraz malachit zostały oszlifowane specjalnie dla tego bajecznego projektu. Ich kształty i wygląd w niewiarygodny sposób pasują do siebie tonacją barw oraz wyglądem. . Ambrozja to biżuteria artystyczna z najwyższej półki. Perfekcyjne i przemyślane wykonie tej wspaniałej ozdoby to gwarancja Twojego zadowolenia z dokonanego zakupu. Jeśli czujesz potrzebę posiadania biżuterii najpiękniejszej o jakości zarezerwowanej dla rzeczy najlepszych wybierz Ambrozję, by już wkrótce karmić nią swą duszę. Zamów najlepsze z Arsneo. Masa 19,8 g Próba 925 Kam. Malachit, bursztyn Wymiary 7,8x 2,7 cm.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: