Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Pierścionek srebrny Maluch

Pierścionek srebrny Maluch

Autor

Aleja Srebra

      
258 PLN
+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Pierścionek srebrny Maluch

Ten pierścionek to prawdziwe jubilerskie dzieło sztuki, sięgnij po nie, a przekonasz się, że było warto. Choć Maluch wcale nie jest takim malutkim pierścionkiem jak sugeruje nazwa, to jednak ozdobiony jest stosunkowo niewielką muszlą. Skryta w srebrnej oprawie z całą mocą pokazuje to, co ma najpiękniejszego. Muszla paua nie jest kamieniem, lecz urodą bajecznej gry kolorów w niczym nie ustępuje pięknym opalom z dalekiej Australii. Pierścionek srebrny z muszlą paua wygląda jeszcze piękniej, gdy znajdzie się w zasięgu promieni światła. Wtedy można podziwiać jego różne oblicza nachylając go pod różnymi kątami w kierunku światła. Pierścionek Maluch to znakomicie wykonane srebro artystyczne, które zrobi ogromne wrażenie nie tylko na Tobie. Jeśli go wybierzesz szybko przekonasz się jakie zainteresowanie budzi w towarzystwie, a towarzystwem Malucha będziesz się cieszyć wiele długich lat. Masa 7,22 g Próba 925 Kamień Muszla paua Długość 2,3 cm Szerokość 1 cm Rozmiar 13 lub większy

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: