Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Energia - małe kolczyki z dużą siłą

Energia - małe kolczyki z dużą siłą

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Energia - małe kolczyki z dużą siłą

Energia to kolczyki zrobione ręcznie. Są wykonane perfekcyjnie. Czerwień korali oprawionych w tych pięknych kolczykach pobudza do działania. Czerwony kolor ślicznie współgra z lekko przyciemnionym srebrem. Założone z pewnością wyeksponują się we właściwy sposób, bo kolor o takiej mocy musi być zauważalny. Kolczyki Energia są lekkie, a praktyczne, otwarte agrafki doskonale sprawdzą się jeśli należysz do kobiet energicznych, działających wciąż i zawsze. No i jak, uważasz, że warto dołączyć je do swojej kolekcji? Jeśli je jeszcze nic nie kupowałaś w mojej galerii na Arsneo.pl warto zacząć od tego uroczego drobiazgu, bo najlepiej zrobione srebro artystyczne zawsze warte jest swojej ceny, piękno jego nie przemija, a znakomita jakość pozwala mu trwać wiele, wiele lat. Masa 6,4 g Próba 925 Kamień Koral Długość 4 cm Szerokość 1,4 cm Rozmiar

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: