Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Agatowa planeta - wisior z agatem i k. słonecznym

Agatowa planeta - wisior z agatem i k. słonecznym

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Agatowa planeta - wisior z agatem i k. słonecznym

Agatowa planeta to prawdziwy unikat wśród ozdób ze srebra robionych ręcznie. W tym wspaniałym wisiorku oprawione są dwa kamienie o różnej wielkości. Duży kamień to agat i to właśnie jemu ta niebanalna biżuteria artystyczna zawdzięcza swoją nazwę. Taki piękny i zarazem przypominający powierzchnię innej planety jest wygląd agatu. Poniżej znacznie mniejszy kamień słoneczny dodatkowo podkreśla urodę tego niezwykle ciekawego minerału. Wisiorek Agatowa planeta to perfekcyjnie zrobione srebro, w którym piękno idzie w parze z najwyższą jakością. W tej biżuterii artystycznej wszystko przemyślane jest już na etapie projektowania. Jeśli wybierzesz ten unikatowy wisiorek szybko przekonasz się, że było warto. Robione ręcznie w mojej pracowni oznacza zrobione najlepiej. Wybierz najlepsze i nieznane - zapraszam w podróż na Agatową planetę ! Zrób zakupy w Arsneo. Srebro 925, masa 16,36 wym. 6.5 x 3,5 cm Kamienie: agat, bursztyn Uwaga ! Z wisiorem dostajesz rzemień, długość do wyboru

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: