Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Kapitan-pierścionek z pięknym chryzoprazem

Kapitan-pierścionek z pięknym chryzoprazem

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Kapitan-pierścionek z pięknym chryzoprazem

Kapitan to klasyczny pierścionek srebrny z pięknym chryzoprazem. Niezwykły kolor tego minerału przykuwa uwagę i wzbudza emocje. Jeśli lubisz zieleń na pewno bez trudu znajdziesz Kapitanowi doskonałe towarzystwo w postaci elementów garderoby w barwach, które będą do niego pasować. Mogą to być także inne drobne dodatki ubioru czy kolor lakieru do paznokci. Możliwości będzie całe mnóstwo, bo zieleń to kolor bardzo lubiany i fajnie wygląda także łączony i z innymi barwami. Kamień jest dość płaski, co powoduje, że bardzo ładnie leży na palcu, a szeroka obrączka, na której spoczywa chryzopraz jest bardzo wygodna i praktyczna. Powierzchnia obrączki tego wspaniałego pierścionka posiada głęboki (frezowany) wzór pociemniony środkiem oksydującym. Grubość obrączki umożliwia bezproblemowe powiększenie pierścionka. Kapitan jest bardzo piękny i czeka na Ciebie! Masa 10,35g Próba 925 Kamień Chryzopraz Długość Kamień 2,8 cm Szerokość Kamień 1,7 cm

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: