Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Bim - naszyjnik ze srebra bursztynu i muszli

Bim - naszyjnik ze srebra bursztynu i muszli

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Bim - naszyjnik ze srebra bursztynu i muszli

Bim czyli bursztyn i muszla to kompozycja w kształcie wydłużonego owalu. Tworzy ją fragment ślicznej kolorowej muszli oraz niezwykle ciekawy mleczno-żółty bursztyn z białymi wtrąceniami. Kolory przeważające w muszli to odcienie zielonego z odrobiną niebieskiej poświaty. Muszla pięknie mieni się w promieniach światła. Mleczno-żółty bursztyn ma bardzo wyrazistą strukturę, a w jego wnętrzu doskonale widać przemieszane, zastygłe warstwy żywicy sprzed milionów lat. Bim to najwyższa jakość srebrnej biżuterii artystycznej robionej ręcznie. Perfekcyjna i bardzo mocno oprawa bursztynu oraz muszli są gwarancją dla Ciebie, że nabywasz biżuterię, która nigdy się nie popsuje. Bim ma bardzo klasyczny kształt, nie posiada ostrych krawędzi i elementów mogących zaczepiać odzież, dlatego też jest komfortowy w noszeniu. Zamów wisiorek Bim i noś go zawsze. Pamiętaj! z wisiorek dostajesz piękny rzemień o dowolnej długości! Próba 925, masa 10,6g wym. 7,2 x 1,9cm

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: