Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Bursztynowa niespodzianka - wisiorek z bursztynem

Bursztynowa niespodzianka - wisiorek z bursztynem

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Bursztynowa niespodzianka - wisiorek z bursztynem

Bursztynowa niespodzianka to śliczny wisiorek z przezroczystym żółtym bursztynem. Jeśli marzyłaś o pięknym wisiorku to warto rozważyć tę ofertę. Przyjrzyj mu się bliżej, a dostrzeżesz znakomitą jakość ręcznej pracy, bo ręcznie robione w mojej pracowni oznacza zrobione najlepiej. Doskonałe wykończenie to najważniejsze, bo najlepsza biżuteria ma cieszyć i trwać w dobrej kondycji jak najdłużej. Dlatego każdy element jest wykonany z największą precyzją, a sama oprawa dopasowana wysokością w każdym miejscu. Wije się niczym jedwabna wstążka dookoła jantaru, a dzięki temu eksponuje walory bursztynu najlepiej jak się da. Bursztynowa niespodzianka to wisiorek duży, a przy tym lekki i bardzo trwały. W komplecie z rzemieniem o dowolnej długości. Jeśli dodasz do tych zalet piękno i wygodę noszenia tej biżuterii artystycznej werdykt może być tylko jeden, warto! Próba srebra 925, masa 13,9 g wymiary 7,2 x 2,5 cm. Bursztyn.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: