Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Złotawy - wisior z pięknym labradorytem

Złotawy - wisior z pięknym labradorytem

Autor

Aleja Srebra

      
460 PLN
+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Złotawy - wisior z pięknym labradorytem

Złotawy to piękny wisior zrobiony ręcznie. Przy pomocy tradycyjnych technik stosowanych w jubilerstwie powstała biżuteria artystyczna w najwyższej jakości. Perfekcyjnie zrealizowany i przemyślany projekt posiada wiele zalet, których nie znajdziesz w żadnej innej biżuterii robionej ręcznie. Duża ilość użytego srebra i właściwe grubości materiału to gwarancja trwałości tej wspaniałej biżuterii. Tak zrobiona ozdoba przetrwa wiele lat, a także pozwoli na bezproblemowe odnowienie kiedy przyjdzie na to czas. Wisior Złotawy prezentuje pięknie duży okaz labradorytu ze złotawym ogniem ukazującym się w jego wnętrzu. Ta perfekcyjnie wykonana ozdoba nie posiada ostrych krawędzi i haczących miejsc! Może nosić ją bez obaw w połączeniu z każdą garderobą. Wybierz Złotawego i przekonaj się sama, że robione ręcznie w mojej pracowni znaczy zrobione najlepiej. Masa 22,3 g Próba 925 Kamień Labradoryt Długość 6,2 cm Szerokość 3,59cm Rozmiar Długość rzemienia na życzenie

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: