Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Wróżka - piękny pierścionek z ametystem

Wróżka - piękny pierścionek z ametystem

Autor

Aleja Srebra

      
389 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Wróżka - piękny pierścionek z ametystem

Jeśli ktoś chciałby usłyszeć jakie właściwości posiada ametyst, pochwałom nie byłoby końca. Temu ślicznemu kamieniowi przypisuje się wiele cech chroniących ludzi przed różnymi niekorzystnymi zjawiskami. Ale ametyst to nie tylko jego magiczne oddziaływania, ten kamień po prostu wygląda czarująco. Ładna fioletowa barwa zrobi wrażenie na każdym kto zetknie się z tym cudem natury. Niezwykle mocna i perfekcyjnie dopasowana oprawa kamienia jest gwarancją najwyższej jakości tej biżuterii artystycznej. Odpowiednio gruba i wypolerowana górna krawędź oprawy kamienia, to dodatkowe źródło refleksów świetlnych podkreślających urodę tego ametystu. Kupując pierścionek srebrny z ametystem fundujesz sobie niezwykły widok każdego dnia. Patrząc na tę piękną fioletową barwę zrelaksujesz nie tylko swój wzrok, doznasz wrażeń godnych zjawisk najpiękniejszych. Masa 8,4 g próba 925 wymiary kamienia w oprawie 2x1,4 cm Kamień-ametyst. Rozmiar14 lub większy.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: