Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Naszyjnik srebrny Owoce

Naszyjnik srebrny Owoce

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

Naszyjnik srebrny Owoce

Naszyjnik srebrny Owoce, to połączenie trzech pięknych kolorów, w różnych proporcjach. Wielkość poszczególnych kamieni dobrana jest w taki sposób aby siła oddziaływania ich barw na człowieka dawała poczucie stanu równowagi, piękna i zadowolenia. Zielony agat, to największy kamień w tej pięknej biżuterii artystycznej. Swym niesamowitym urokiem przykuwa wzrok lecz kolor zielony sprawia, że choć już chce się go mieć, to emocje przybierają niezwykle pozytywny i spokojny charakter. Srebro oraz te trzy śliczne kamienie naturalne tworzą kompozycję urokliwą i wywołującą wśród oglądających pragnienie choćby dotknięcia tej przepięknej ozdoby, która jest marzeniem wielbicielek poszukujących najlepszej biżuterii autorskiej. Naszyjnik Owoce może stać się również Twoim pragnieniem, a przy odrobinie szczęścia marzenia mogą zamienić się w Owoce Twoich poszukiwań. Masa 36 g Próba 925 Kamień Bursztyn, koral, agat Długość 7,5 Szerokość 2,7 Rozmiar Długość rzemienia 45 cm lub na życzenie

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (15.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: