Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Wisior srebrny Sukces

Wisior srebrny Sukces

Autor

Aleja Srebra

      
459 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Wisior srebrny Sukces

Srebrna biżuteria artystyczna z agatem posiada walory nie tylko estetyczne. Agat nazywany również kamieniem równowagi emocjonalnej pozwoli rozważnie podejść do wielu problemów czego efektem będzie skuteczne ich rozwiązanie. W sprawach związanych z Twoim codziennym życiem oznaczać to będzie po prostu zdrowie, a w odniesieniu do spraw dotyczących Twojej pracy zawodowej może wiązać się to sukcesem w biznesie. Jeśli Twoja osobowość nie jest zbiorem prostych i łatwo przewidywalnych zachowań, jesteś wrażliwa na piękno, a kreatywność w każdej dziedzinie i w każdej chwili powoduje, że potrafisz zupełnie zaskoczyć otoczenie, zrób to jeszcze raz. Pokaż całemu światu, że biżuterię pasującą do Ciebie potrafisz znaleźć tam, gdzie oni wszyscy jeszcze nie zdążyli dotrzeć. Masa 17,2 g Próba 925 Kamień Agat Długość 7,4 cm Szerokość 2,8 cm

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: