Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Pierścionek Cudowna Zieleń

Pierścionek Cudowna Zieleń

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Pierścionek Cudowna Zieleń

Cudowna zieleń to klasyczny, perfekcyjnie wykonany pierścionek z naturalnym kamieniem. Najważniejszym i najpiękniejszym elementem tego pierścionka jest właśnie kamień. To jemu pierścionek zawdzięcza swoją nazwę, gdyż jego barwa jest absolutnie wyjątkowa. Jeśli lubisz piękną, soczystą zieleń to nie znajdziesz piękniejszej od tej. Zielony onyks starannie wyselekcjonowany spośród wielu innych kamieni jest zachwycający, wręcz magiczny. Aby nie odciągać uwagi od piękna tego minerału, onyks otrzymał oprawę klasyczną, bardzo mocną i wyjątkowo trwałą. Proporcjonalnie solidna obrączka rozszerza się ku dołowi, nadając pierścionkowi stylu, właściwego dla biżuterii z najwyższej artystycznej półki. Jeśli kochasz zieleń, cenisz sobie najwyższą jakość, a biżuteria twórcy Aleja Srebra pozostaje wciąż Twoim marzeniem, czas to zmienić. Wybierz Cudowną zieleń i już wkrótce wprowadź się w cudowny nastrój. Srebro 925 Wym. kamienia 1,78 x 1,4 cm Rozmiar 11,5 lub większy, masa 8,3g Kam. onyks zielony.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: