Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Naszyjnik Oliwkowe Marzenie

Naszyjnik Oliwkowe Marzenie

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Naszyjnik Oliwkowe Marzenie

Naszyjnik wykonany ręcznie ze srebra i skóry, ozdobiony pięknym oliwinem syntetycznym, którego oliwkowa zieleń wspaniale komponuje się z kolorem srebra. Oliwin zamknięty w srebrnej oprawie przyciąga uwagę blaskiem światła odbijanego od jego perfekcyjnie oszlifowanych ścianek, a efekt piękna wzmacnia promieniście grawerowana powierzchnia u dołu jego oprawy. Pokryta rowkami powierzchnia jest delikatnie przyciemniona, pozostałe elementy zostały dokładnie wypolerowane. Ta niezwykła biżuteria z pewnością zadowoli najbardziej wymagających wielbicieli srebrnych ozdób. Czarny rzemień zakończony jest srebrem i posiada wzmocnione elementy łączące duże, solidne i wygodne zapięcie. Wisiorek został zaprojektowany i wykonany tak, by nie posiadał żadnych elementów haczących i ostrych krawędzi. Wybierz perfekcyjnie wykonane srebro. Masa 19,3 g Próba 925 Kamień Oliwin syntetyczny Długość 4,0 cm Szerokość 2,2 cm

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: