Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Papużki - niezwykle urocze kolczyki z muszlą

Papużki - niezwykle urocze kolczyki z muszlą

Autor

Aleja Srebra

      
359 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Papużki - niezwykle urocze kolczyki z muszlą

Kolczyki srebrne Papużki to prześliczna biżuteria artystyczna wykonana ręcznie ze srebra oraz bajecznie kolorowej muszli paua. Są bardzo lekkie i choć wyglądają delikatnie to jakość wykonania sprawia, że jest to biżuteria niezwykle trwała. Możesz je nosić kiedy zechcesz, bo Papużki świetnie się noszą i nie sprawią Ci żadnych kłopotów. Choć muszle są cudownie kolorowe z powodzeniem możesz zakładać je każdego dnia, a w krótkim czasie przekonasz się, że towarzystwo Papużek jest Ci niezbędne. Kolczyki Papużki pokażą całe swoje piękno, gdy zajdzie taka potrzeba, a gdy chwila będzie wymagała dyskrecji również spełnią tę rolę. Biżuteria ze srebra wykonana z największą starannością w tradycyjny sposób ma wartość nie tylko artystyczną, bo wraz z upływem lat stanie się dla Ciebie czymś niezwykle ważnym. Być może będzie to jedna z Twoich pamiątek rodzinnych, którą z dumą przekażesz następnym pokoleniom? Masa 6,5 g Próba 925 Kamień Muszla paua Długość 5,2 cm Szerokość 1 cm

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: