Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Szalony - pierścionek pełen barw

Szalony - pierścionek pełen barw

Autor

Aleja Srebra

      
629 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Szalony - pierścionek pełen barw

Pierścionek srebrny z muszlą paua jak widać szalony jest nie tylko z nazwy. On po prostu tak wygląda, bo gdy się na niego patrzy, to wydaje się, że on nie chce być w jednym miejscu. Zupełnie jakby chciał gdzieś odlecieć. Takie wrażenia dodatkowo wzmacniają żywe i piękne kolory tańczące wewnątrz muszli. Jego niesymetryczna forma, powyginana w różnych kierunkach też ma swój wkład w tę niezwykłą nazwę. Ale to wszystko zarazem nawet w najmniejszym stopniu nie ujmuje mu piękna, elegancji i doskonałej jakości. Wszystkie jego cechy mają jakby podwójna rolę, bo z jednej strony czynią z niego pierścień Szalony, a z drugiej doskonale spełnia kryteria jakie musi posiadać srebro artystyczne najwyższej jakości. Może Szalony jest dla Ciebie ? Wybierz go. Masa 9,5 g Próba 925 Kamień Muszla paua Długość 3,7 cm Szerokość 1,8 cm Rozmiar 14 większy

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: