Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Miłość - srebrny naszyjnik z rubinem

Miłość - srebrny naszyjnik z rubinem

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Miłość - srebrny naszyjnik z rubinem

Może być wielka, święta i radosna, a czasem płocha, zmienna i wyniosła. Takimi słowami określił miłość autor pewnej pięknej piosenki o takim samym tytule. Z miłością również kojarzy się rubin, bo ten magiczny, szlachetny kamień zajmuje miejsce zaraz za diamentem na liście kamieni szlachetnych. Jest piękny i niezwykle twardy. Kamień w tym naszyjniku pierwotnie miał dookoła jeszcze odrobinę zielonego zoisytu i trochę inny kształt, ale gdy zobaczyłem go pierwszy raz, ta dominująca ilość rubinu przykuła mój wzrok, a w wyobraźni miałem już tylko sam rubin. Dalsze losy pięknego kamienia potoczyły się bardzo szybko, choć twardość tego niezwykłego minerału nie ułatwiała zadania, to jednak w końcu moim oczom ukazało się piękne, rubinowe serce. Tak powstał naszyjnik Miłość, który może swoim urokiem ozdobić niejedno ważne i piękne wydarzenie w Twoim życiu. Wybierz Miłość! Próba 925, masa 20,15g, Wym. wisiorka z uszkiem 4,3 x 2,7 cm Kamień - zoisyt z rubinem.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: