Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Muszelki - śliczne kolczyki z muszlami

Muszelki - śliczne kolczyki z muszlami

Autor

Aleja Srebra

      
348 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Muszelki - śliczne kolczyki z muszlami

Jeśli lubisz srebrną biżuterię artystyczną i potrafisz docenić ozdoby zupełnie wyjątkowe, to kolczyki z muszlą paua z pewnością zasługują na Twoją uwagę. Są cudownie kolorowe, delikatne lecz jednocześnie trwałe i mimo, że ich forma, to kombinacja prostych elementów, wywołują wrażenie, które utrwala je na długo w pamięci oglądających. Jak widać doskonała biżuteria srebrna wcale nie musi posiadać jakiejś nadzwyczajnej postaci, ale musi mieć to coś, co sprawia, że patrzy się na nią z przyjemnością i równie piękne doznania towarzyszą, gdy się ją nosi. Kolczyki jak na swoją wielkość nie ważą dużo i to jest również ich zaleta. Doskonale dobrane proporcje gwarantują satysfakcję i radość z dokonanego zakupu. Wybierz doskonałość z Arsneo.pl Masa 6,8 g Próba 925 Kamień Muszla paua Długość 5,3 cm Szerokość 1,5 cm

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: