Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Cukiereczek - śliczny przezroczysty bursztyn

Cukiereczek - śliczny przezroczysty bursztyn

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Cukiereczek - śliczny przezroczysty bursztyn

Srebrny wisiorek Cukiereczek to taki mały uroczy bursztyn. Naturalny kształt jest dziełem morza, a niezwykła przezroczystość zakłócona kilkoma niewielkimi łuskami, wręcz zadziwia. Bardzo klasyczna, prosta i dokładna oprawa bursztynu decyduje nie tylko o pięknie, ale również o jakości tej subtelnej ozdoby. Rodzaj zawieszki zastosowanej w tym ślicznym wisiorku pozwala nosić go na dowolnym łańcuszku, rzemyku czy lince jubilerskiej. Również okoliczności, w których świetnie się sprawdzi są właściwie nieograniczone. Jego nieduży rozmiar i delikatna forma sprawiają, że można nosić go do wszystkiego. Czy ten uroczy bursztyn działa również na Twoją wyobraźnię? Jest w tym małym bursztynie coś, co sprawia, że chce się po niego sięgnąć, jak po coś kuszącego, zupełnie jak po... mały, smaczny cukiereczek. Spróbuj. Wybieraj najlepsze z Arsneo.pl Masa 6,9 g Próba 925 Kamień Długość 5,9 cm (35 mm kamień) Szerokość 1,9 cm (15 mm kamień) Długość rzemienia na życzenie

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: