Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Podróże - nieziemsko piękny naszyjnik z ziemią !

Podróże - nieziemsko piękny naszyjnik z ziemią !

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Podróże - nieziemsko piękny naszyjnik z ziemią !

Piękne, naturalne kamienie, to prawdziwe skarby, a ich urok potrafi zadziwiać i zniewalać swoim niesamowitym wyglądem. Wnikliwy i doświadczony obserwator zobaczy w nich odbicie fascynujących zjawisk oraz podobieństwo do otaczającego nas świata. Takie właśnie cechy posiada ten nadzwyczaj urokliwy, naturalny kamień, którego wygląd od razu przywołuje skojarzenie z naszą Matką Ziemią. Oryginalny labradoryt, który w tej niespotykanej biżuterii srebrnej pięknie udaje kulę ziemską w globusie, jest jakby stworzony do tej roli. W końcu sam jest cząstką tej ziemi, którą tutaj naśladuje. Biżuteria artystyczna w takiej niespotykanej formie wzbudza ogromne zainteresowanie i słusznie, bo to srebro absolutnie wyjątkowe. Ziemia nosi Cię odkąd pierwszy raz pojawiłaś się na niej, a teraz Ty możesz nosić Matkę Ziemię, czy to nie jest kusząca i wspaniała propozycja? Wybierz najlepsze z Arsneo ! Masa 39,9 g Próba 925 Kam.Labradoryt Dług. 6 cm Szer. 4 cm Długość rzemienia na życzenie

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: