Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Barwy jesieni - naszyjnik z bursztynem,koralami i

Barwy jesieni - naszyjnik z bursztynem,koralami i

Autor

Aleja Srebra

      
404 PLN 449 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Barwy jesieni - naszyjnik z bursztynem,koralami i

Naszyjnik srebrny Barwy Jesieni, to wykonana ręcznie biżuteria ze srebra i aż trzech różnych kamieni, których kolory pięknie nawiązują do barwnego, jesiennego spektaklu. Barwy jesieni, to wyjątkowo piękna i cenna biżuteria artystyczna dla największych wielbicielek oryginalnego srebra. Ten niezwykły naszyjnik w kolorach jesieni, to również fantastyczny dodatek podkreślający Twoją osobowość i Twoje nastawienie do otaczającej rzeczywistości. Wielbiciele jesieni bez trudu przeczytają znak, który wyślesz światu zakładając na szyję ten wspaniały naszyjnik. Jeśli urodziłaś się właśnie wtedy, gdy światem zaczyna rządzić jesień, to Barwy Jesieni są z pewnością Twoją biżuterią, powiedz o tym wszystkim wokół. Kupuj najlepsze na Arsneio.pl Masa 22 g Próba 925 Kamień Riolit, bursztyn, korale Długość 6 cm Szerokość 2 cm Długość rzemienia na życzenie

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: