Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Prestiż - bardzo eleganckie kolczyki z onyksami

Prestiż - bardzo eleganckie kolczyki z onyksami

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Prestiż - bardzo eleganckie kolczyki z onyksami

Są chwile, gdy potrzebujesz czegoś naprawdę wyjątkowego. Twój strój jest piękny, ale czujesz, że jeszcze coś by się przydało, by postawić kropkę nad "i". Jeśli chcesz wyglądać elegancko i z klasą godną Twojej osobowości, to musisz mieć tę ,,kropkę", która ostatecznie upewni Cię, że przygotowania do wyjścia zakończyły się powodzeniem. Kolczyki srebrne Prestiż doskonale sprawdzą się w takiej sytuacji. Wspaniałe, duże onyksy z dołączonymi koralami w pięknej ciemno-czerwonej barwie, to zestaw wyjątkowo uroczy. Połączenie głębokiej czerni z prześliczną czerwienią korala nawiązuje do przedmiotów uznawanych za najbardziej luksusowe i prestiżowe. Polerowane srebro znakomicie łączy te dwie barwy i podkreśla ich wyjątkowo piękne zestawienie. Jeśli lubisz czerwony i czarny, to może właśnie znalazłaś to, czego szukałaś? Weź najlepsze z Arsne.pl Masa 8,5 g Próba 925 Kamień Onyx, koral Długość 5,3 cm Szerokość 1,4 cm

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: