Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Bransoletki > Bransoleta srebrna z sercem.

Bransoleta srebrna z sercem.

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Bransoleta srebrna z sercem.

Solidna bransoleta ze srebra wykonana na bazie tradycyjnego łańcuszka z ogniw o delikatnie owalnym kształcie. Jest to bardzo lubiany wzór bransoletki, ponieważ proste, luźno spięte ogniwka umożliwiają zawieszanie na nich dodatkowych ozdób. Serduszko przymocowane trwale do bransoletki może być tylko wstępem do kolekcjonowania kolejnych przywieszek. Duża grubość srebra, z którego wykonane jest serce umożliwia bezproblemowe grawerowanie na jego powierzchni po obydwu stronach. Możliwość umieszczenia grawerunku sprawia, że taka biżuteria, to doskonały pomysł na okolicznościowy prezent, pamiątkę dla bliskiej osoby. Długość bransolety może być przygotowana na życzenie klienta. Bransoletka posiada duże, wygodne zapięcie, a końcówki zostały wykonane z materiałów, których grubość została dobrana tak, by zapewnić długie i bezproblemowe użytkowanie biżuterii z Arsneo. Masa 21,5 g Próba 925 Grubość drutu 1,4mm ! Wymiary ogniwa 10x 8 mm Rozmiar długość bransolet 22 cm lub inna

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bransoletki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: