Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Kapitan - naszyjnik z cudnym chryzoprazem

Kapitan - naszyjnik z cudnym chryzoprazem

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Kapitan - naszyjnik z cudnym chryzoprazem

Kapitan to klasyczny naszyjnik srebrny z pięknym kamieniem, którego oszlifowaną powierzchnię pokrywają małe ścianki w kształcie rombów. Nieregularny, lecz piękny kształt naturalnego kamienia wzbudza ciekawość oglądających oraz urzeka swoją niesamowitą barwą. Kamień jest dość płaski, co powoduje, że założony na szyję bardzo ładnie się układa i wygodnie nosi. Powierzchnia srebra tego wspaniałego wisiorka posiada głęboki (frezowany) wzór pociemniony środkiem oksydującym. Takie rozwiązanie tworzy bardzo ładny kontrast wraz z niezwykłą zielenią chryzoprazu. Naszyjnik z chryzoprazem to biżuteria tworzona ręcznie, dlatego jakość tej srebrnej ozdoby, to najwyższa półka w klasycznej biżuterii autorskiej. Kapitan jest bardzo piękny i czeka na Ciebie. Wybierz najlepsze z Arsneo.pl Masa 14,6 G Próba 925 Kamień Chryzopraz Długość 5 cm Szerokość 1,7 cm Rozmiar Długość rzemienia na życzenie

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: