Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Jesienna Aleja - naszyjnik z przepięknym agatem.

Jesienna Aleja - naszyjnik z przepięknym agatem.

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Jesienna Aleja - naszyjnik z przepięknym agatem.

Jesienna Aleja to naszyjnik z przepięknym agatem mszystym. Wnętrza tych niezwykłych kamieni urzekają zbiorem barw i dają ogromne pole do popisu każdemu z bogatą artystyczną wyobraźnią. Wystarczy przez chwile popatrzyć na ten kamień, by zobaczyć w nim na przykład jesienny pejzaż. Bardziej szare kolory wypełniające od dołu środkową część kamienia to nawierzchnia alejki. Wyżej po bokach i u góry widać zieleń, żółcienie oraz barwy rudo-brązowe - to drzewa i korony drzew. Całość wygląda jak pięknie namalowany miniaturowy obraz. Perfekcyjnie oprawiony w srebrze agat wygląda znakomicie, a sposób zamocowania jeszcze bardziej podkreśla skojarzenie z pięknym obrazem. Naszyjnik Jesienna Aleja to śliczne artystyczne srebro w najlepszej jakości. Zainwestuj w prawdziwą jubilerską sztukę i czekaj na zyski. Zamów najlepsze srebro z Arsneo.pl Masa 29,4 g Próba 925 Kamień Agat mszysty Długość 5,8 cm Szerokość 3,2 cm Rozmiar Długość rzemienia na życzenie

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: