Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Bohema - naszyjnik dla artystki

Bohema - naszyjnik dla artystki

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Bohema - naszyjnik dla artystki

Naszyjnik Bohema to biżuteria artystyczna dla kobiety z dużą fantazją i odwagą. O ile zieleń jadeitu jest bardzo spokojna, to czerwień korala należy do barw bardzo żywych. Koral umieszczony wyżej wręcz dominuje nad zielonym jadeitem i to dzięki niemu naszyjnik Bohema będzie skupiać uwagę ludzi z najbliższego otoczenia. Dla wszystkich energicznych kobiet poszukujących oryginalnej biżuterii ze srebra, naszyjnik Bohema może być bardzo atrakcyjną propozycją. Jest piękny i doskonale wykonany. Odpowiednio dobrany do stroju będzie strzałem w dziesiątkę. Jeśli należysz do ludzi bywających w kręgach twórców sztuki będziesz miała wiele okazji by sprawdzić działanie tego niezwykłego naszyjnika. Przekonasz się, że jak żaden inny pasować będzie do zabawy wśród artystów. Wybierz naszyjnik Bohema jeśli czujesz, że jest dla Ciebie. Zamów najlepsze z Arsneo. Masa 12,6g Próba 925 Kamień Koral, jadeit Wielkość samego wisiorka to 4,2 x 1,3 cm UWAGA ! Sama określasz długość rzemienia. Przeciętnie to 45 cm

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: