Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Życie - wisior z naturalnym bursztynem

Życie - wisior z naturalnym bursztynem

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Życie - wisior z naturalnym bursztynem

Zapewne byłabyś bardzo szczęśliwa, gdybyś mogła podnieść taki bursztyn spacerując wzdłuż plaż Bałtyku. O ile bardzo malutkie bursztynki, wręcz drobinki zdarzają się na plaży podczas letniego urlopu, to znalezienie większego okazu graniczy z cudem. Bursztyn w wisiorku Życie, to właśnie okaz znaleziony na plaży podczas spaceru. Ma piękny naturalny kształt, a zanieczyszczenia przezroczystej struktury są świadectwem jego naturalnego pochodzenia. Ten wspaniały jantar ozdobiony został srebrnym listkiem oraz dużą, efektowną cyrkonią tuż pod nim. W doskonale dopasowanej, solidnej i perfekcyjnie zamkniętej oprawie ze srebra bursztyn prezentuje się przepięknie. Całą kompozycja daje poczucie obcowania z prawdziwym jubilerskim dziełem. Jeśli kochasz bursztyny i srebro to właśnie masz okazję dołączyć do swojej kolekcji prawdziwe srebro robione ręcznie. Wybierz Życie i ciesz się Życiem już wkrótce. Najlepsze w Arsneo. Masa 16,2 g Próba 925 Długość 6,7 cm Szerokość 2,5 Dług. rzemienia na życzenie.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: