Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Złoto Bałtyku - pierścionek z dużym bursztynem

Złoto Bałtyku - pierścionek z dużym bursztynem

Autor

Aleja Srebra

      
629 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Złoto Bałtyku - pierścionek z dużym bursztynem

Złoto Bałtyku to kusząca propozycja dla prawdziwej wielbicielki polskich bursztynów. Ten fantastyczny pierścień z żółto-mlecznym jantarem zaspokoi marzenie najbardziej wymagającej kolekcjonerki bursztynowego piękna. Popatrz na ten precyzyjnie wykonany projekt. Przyjrzyj się bursztynowi, a także perfekcyjnie wykonanej oprawie tego cudu natury. Popatrz jak wiele srebra jest w tym niezwykłym pierścionku ! A wszystko dlatego, by mógł zaoferować Ci same korzyści. Tak wygląda prawdziwe jubilerstwo artystyczne. Taki pierścionek jest nie tylko piękny ale również niezwykle trwały i bardzo wygodny w noszeniu. A takiej ilości srebra nie spotkasz w projektach innych twórców. Zamów najlepsze srebro artystyczne z Arsneo. Wybierz piękno i styl, ciesz się srebrem z najwyższej półki biżuterii robionej ręcznie. Masa 14,6 g próba 925, wymiary góry 3,3 x 1,9 cm Rozmiar 13,5 lub większy.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: