Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Joga - wisior z bursztynem i czaroitem

Joga - wisior z bursztynem i czaroitem

Autor

Aleja Srebra

      
569 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Joga - wisior z bursztynem i czaroitem

Wisior srebrny Joga to harmonijne połączenie fioletowo-lawędowego czaroitu z żółtym bursztynem. Choć różni je wielkość razem tworzą wspaniałą parę. Odpowiednie ułożenie obu kamieni sprawiło, że powstała ozdoba, której kształt pozwoli Ci zestawić ją z dowolną kreacją zgodną kolorystycznie z barwą kamieni. Jeśli szukałaś biżuterii najbardziej oryginalnej, a kolory żółty i fioletowy były jednym z warunków, które miała spełnić to warto zainteresować się Jogą. Wśród szerokiej oferty ozdób ze srebra znalezienie czegoś interesującego w kolorach, które uwielbiasz wcale nie jest proste. Wisior Joga to srebro robione ręcznie, to biżuteria artystyczna, która oczaruje Cię swoim pięknem i zachwyci niespotykaną jakością. Zapraszamy, Joga jest dla Ciebie. Przygotuj duszę i umysł, by poczuć jeszcze więcej. Masa 16 g Próba 925 Kamień Fioletowy jaspis cesarski Długość 6,8 cm Szerokość 2,3 cm Rozmiar Długość rzemienia na życzenie

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: