Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Mieszko - naszyjnik z pięknym bursztynem

Mieszko - naszyjnik z pięknym bursztynem

Autor

Aleja Srebra

      
468 PLN
+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Mieszko - naszyjnik z pięknym bursztynem

Mieszko to biżuteria artystyczna z najwyższej półki. Perfekcyjnie zrealizowany projekt przedstawia wszystko co najpiękniejsze. Czasami mniej znaczy więcej, a Mieszko to mniej srebra niż w innych moich pracach z bursztynem. Jak widać na zdjęciach efekt jest oszałamiający. Jak powstał Mieszko? Najpierw był bursztyn, bryła bursztynu. Nic nie było widać, dopiero po pierwszych śladach obróbki jantaru zajrzałem do jego wnętrza i od razu wiedziałem, że trzeba je wyeksponować z nadzwyczajną starannością. Myślałem o tym jak zrobić biżuterię z tym skarbem, by nic nie zabrać z jego naturalnego piękna. To właściwie stało się samo, bo chcąc odkryć więcej powierzchni skoncentrowałem się na niej. W ten sposób zachowały się piękne naturalne boki, które zdecydowałem się pozostawić w takim właśnie stanie. Wybierz Mieszka tylko on obroni Cię przed zalewem masowej tandety. Próba 925, masa 25,8 g, wym. 7 x 2,9 cm Bursztyn Wybierz najlepsze z Arsneo

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: