Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Agatowy liść - wisior z plastrem agatu

Agatowy liść - wisior z plastrem agatu

Autor

Aleja Srebra

      
369 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Agatowy liść - wisior z plastrem agatu

Ten wisior robi wrażenie. Już sama wielkość wzbudza zainteresowanie, a przecież ten kamień też ma swój urok. Wycięty z dużej bryły agatu plaster ma piękne odcienie brązu. Najciemniejsze i najbardziej intensywne są przy surowych krawędziach agatu. Na jaśniejszej powierzchni widać też subtelnie zarysowane pierścienie wzmocnione na samym środku kamienia. Agat jest mocno i niezwykle precyzyjnie oprawiony w taki sposób, by nie zakrywać całej krawędzi. Chodzi o to, by wyeksponować te naturalnie powstałe nierówne powierzchnie będące fragmentami jego skorupy. Całości projektu dopełniają niewielkie starannie zaplanowane zdobienia nadające kompozycji właściwych proporcji i równowagi w odbiorze dzieła. Wybierz duży Agatowy liść i raduj się jego pięknem Zamów najlepsze z Arsneo.pl Masa 36,6 g Próba 925 Kamień Agat Długość 11 cm Szerokość 3,7 cm Rozmiar Długość rzemienia na życzenie

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: