Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Lila - śliczny wisiorek z muszlą

Lila - śliczny wisiorek z muszlą

Autor

Aleja Srebra

      
339 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Lila - śliczny wisiorek z muszlą

Lila to klasyczny wisiorek z muszlą w pięknych barwach lubianych wśród kobiet. Szczególnie zaprezentuje się z właściwie dobranym strojem ale nic nie stoi na przeszkodzie byś mogła nosić go codziennie i do wszystkiego. Wisiorek srebrny Lila to biżuteria wykonana perfekcyjnie, bo ręcznie robione w mojej pracowni oznacza zrobione najlepiej! Ta biżuteria artystyczna nigdy Cię nie zawiedzie, bo ne posiada żadnych ostrych krawędzi i haczących końców. To przemyślany projekt i zrealizowany z największą starannością byś mogła się nim cieszyć przez wiele, wiele lat. Wisiorek możesz nosić na pięknym rzemieniu, którego długość sama wybierasz. Może nosić go również na grubszym srebrnym łańcuszku jeśli taki posiadasz wśród sowich srebrnych skarbów. Wybierz wisiorek Lila i ciesz się ponadczasowym pięknem. Zamów najlepsze z Arsneo.pl Masa 16,3 g Próba 925 Kamień Muszla Długość 6 cm Szerokość 3,5 cm Rozmiar Długość rzemienia na życzenie

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: