Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Harmonia - piękny naszyjnik z kwarcem

Harmonia - piękny naszyjnik z kwarcem

Autor

Aleja Srebra

      
468 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Harmonia - piękny naszyjnik z kwarcem

Sokole oko to jeden z najciekawszych kamieni używanych w jubilerstwie od wielu lat. Srebrna biżuteria z tym uroczym minerałem cieszy się dużym zainteresowaniem wśród wielbicielek srebra autorskiego, ponieważ jest to kamień o pięknych barwach. Kolory, które występują w tym kamieniu, to odcienie złota, brązu, zieleni i koloru niebieskiego. Ich wzajemne przenikanie przy każdym nawet najmniejszym ruchu ukazuje piękny efekt pasowej migotliwości. Klasyczna i spokojna forma biżuterii artystycznej z sokolim okiem przywołuje skojarzenia ładu i symetrii. Wraz z oddziaływaniem jakie przypisuje się temu minerałowi, które mówi o jego wyciszającym i uspokajającym działaniu, tworzy przedmiot piękny i magiczny. Taka ozdoba będzie zatem nie tylko pozytywnie wpływać na Twój wizerunek ale może mieć również dobry wpływ na Twoje samopoczucie. Wybierz piękno, które znaczy więcej. Próba 925,masa 30,38 wym 5,3 x 3,9 cm Długość rzemienia na życzenie. Kwarc sokole oko.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: